W poprzedniej misji, Złota klatka, braliśmy udział w wytwornym przyjęciu zorganizowanym przez Angelo Bronte. Na końcu zadania wróciliśmy także do obozu, gdzie szybko możemy aktywować kolejną misję, tym razem dla Mary-Beth. Kobietę znajdziesz przy wozach, czytającą książkę.

Zleceniodawca: Mary-Beth

Wyzwania w tej misji:

  • Osobiście zabij obu chłopaków Foremana podczas pościgu
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 90%
134

Naszą rozmowę przerwie jednak informacja o tym, że Tilly została uprowadzona przez braci Foreman. Wsiadamy zatem na wóz i podążamy w stronę Rhodes, a dokładnie do domu Radleya (1). Po dotarciu na miejsce nasza towarzyszka porozmawia ze strażnikiem, co… skończy się jego śmiercią.

135

Wejdź do domku i zabij znajdującego się tam mężczyznę. Po wyważeniu jednych z drzwi zauważysz uwięzioną Tilly (2) w towarzystwie kolejnego strażnika. Zabij go natychmiast, aby samemu nie zostać zranionym, po czym uwolnij dziewczynę.

Następnie wsiądziesz na wierzchowca i ruszysz w pościg za uciekinierami - jadąc zastrzel wszystkich, oprócz przywódcy gangu (3), którego to musisz złapać na lasso.

136

Następnie zwiąż złapanego, podnieś go i umieść na koniu, a następnie wróć we wskazane miejsce, gdzie czeka Tilly (4). Zdejmij Foremana i połóż go przed dziewczyną, a uruchomi się scenka. Następnie zdecydujesz czy masz pozbawić go życia (Tilly na tym nie zależy), czy oszczędzić. Po dokonaniu wyboru misja dobiegnie końca.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały