Red Dead Redemption 2 - Nie, nie i po trzykroć nie

Misja główna: ratujemy Tilly z rąk Foremanów.

W poprzedniej misji, Złota klatka, braliśmy udział w wytwornym przyjęciu zorganizowanym przez Angelo Bronte. Na końcu zadania wróciliśmy także do obozu, gdzie szybko możemy aktywować kolejną misję, tym razem dla Mary-Beth. Kobietę znajdziesz przy wozach, czytającą książkę.

Zleceniodawca: Mary-Beth

Wyzwania w tej misji:

  • Osobiście zabij obu chłopaków Foremana podczas pościgu
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 90%
134

Naszą rozmowę przerwie jednak informacja o tym, że Tilly została uprowadzona przez braci Foreman. Wsiadamy zatem na wóz i podążamy w stronę Rhodes, a dokładnie do domu Radleya (1). Po dotarciu na miejsce nasza towarzyszka porozmawia ze strażnikiem, co… skończy się jego śmiercią.

135

Wejdź do domku i zabij znajdującego się tam mężczyznę. Po wyważeniu jednych z drzwi zauważysz uwięzioną Tilly (2) w towarzystwie kolejnego strażnika. Zabij go natychmiast, aby samemu nie zostać zranionym, po czym uwolnij dziewczynę.

Następnie wsiądziesz na wierzchowca i ruszysz w pościg za uciekinierami - jadąc zastrzel wszystkich, oprócz przywódcy gangu (3), którego to musisz złapać na lasso.

136

Następnie zwiąż złapanego, podnieś go i umieść na koniu, a następnie wróć we wskazane miejsce, gdzie czeka Tilly (4). Zdejmij Foremana i połóż go przed dziewczyną, a uruchomi się scenka. Następnie zdecydujesz czy masz pozbawić go życia (Tilly na tym nie zależy), czy oszczędzić. Po dokonaniu wyboru misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami