Przypadkowe spotkania w RDR 2 to nie tylko miłe pogawędki z nieznajomymi i ekscytujące przygody, ale też nieprzyjemne doświadczenia, które mogą zostawić Arthura bez grosza przy duszy.

Jedno z takich wydarzeń spotka cię w Saint Denis, po zmroku. Gdy znajdziesz się na pierwszej drodze na północ od litery "S" w nazwie miasta (1), może zaczepić cię podejrzanie wyglądający mężczyzna, który postara się zachęcić bohatera obietnicą sprzedaży amunicji i innych drogocennych towarów.

kmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Jeżeli zgodzisz się iść za jegomościem, doprowadzi cię do ciemnej alejki. Gdy przejdziesz przez drewniane drzwi, okaże się, że to pułapka. Nie masz możliwości reakcji - napastnicy ogłuszą cię i zabiorą pieniądze - część lub nawet wszystkie, które przy sobie nosiłeś.

k1

Za kilka sekund (czasu rzeczywistego) Arthur obudzi się niedaleko doków, kilkaset metrów od miejsca kradzieży. Aby odzyskać utraconą gotówkę, musisz wrócić w to samo miejsce. Do lokalizacji użyj powyższej mapy lub zwyczajnie kieruj się w stronę osobistego konia, oznaczonego ikoną na mapie (jeżeli przed napaścią zsiadłeś z wierzchowca).

Ponownie wejdź do zaułku za drewnianymi drzwiami, a spotkasz tych samych mężczyzn. Szybko wyciągnij broń i wyeliminuj złodziei. Każdy z nich ma połowę twoich pieniędzy, więc wystarczy przeszukać ciała po zabójstwie.

k2

Uwaga: niektórzy gracze po ponownym odwiedzeniu miejsca kradzieży nie spotykają napastników. Najprawdopodobniej jest to błąd gry. Nie znamy rozwiązania problemu, ale jeżeli pojawią się nowe informacje, zaktualizujemy poradnik.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały