Projektanci Cyberpunk 2077 skupiają się na „wypełnianiu świata” treścią

Prace przebiegają zgodnie z planem.

Podczas spotkania z inwestorami szefowie grupy CD Projekt poinformowali o stanie prac nad Cyberpunk 2077. Obecnie deweloperzy skupiają się na uzupełnianiu uniwersum i dopracowywaniu elementów rozgrywki.

Dyrektor generalny firmy - Adam Kiciński - ponownie potwierdził, że produkcję można już przejść od początku do końca. Podkreślił jednak, że cały tytuł nie wygląda jeszcze tak, jak fragment prezentowany podczas targów E3 i Gamescom.

- Wypełniamy świat, dopracowujemy szereg elementów i to jest bardzo dużo ciężkiej pracy twórców. Natomiast mogę powiedzieć, że prace toczą się wartko i zgodnie z planem. Oczywiście przed nami superważny okres „wygładzania” gry - wyjaśnił.

- Chcemy wydać bardzo dopracowaną produkcję, a dopiero, jak będzie skończona, to możemy się zabrać za usuwanie wszelkich mniejszych i większych błędów. To dopiero przed nami, na co rezerwujemy sobie trochę czasu - dodał Kiciński.

Menedżer jednak nie ujawnił, kiedy deweloperzy udostępnią kolejne materiały poświęcone projektowi, ponieważ firma nie chce „zapowiadać zapowiedzi”. Zaznaczył jedynie, że kampania promocyjna trwa, więc kolejne zwiastuny na pewno się pojawią.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana. Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami