Gra na podstawie serialu Narcos to strategia turowa z elementami akcji

Jest pierwszy zwiastun.

Curve Digital opublikowało zwiastun Narcos: Rise of the Cartels - przygotowywanej przez studio Kuju Entertainment gry opartej na popularnym serialu platformy Netlix.

Materiał nie przedstawia jednak żadnych fragmentów rozgrywki. Nagranie składa się z ujęć prezentujących między innymi plansze, do których najprawdopodobniej trafimy podczas zabawy.

Produkcja będzie „brutalną” strategią turową z elementami akcji. Fabuła przedstawi wydarzenia z pierwszego sezonu serialu, a gracze pokierują kartelem z Medellin lub agencją DEA. W roli narratora obsadzono Pablo Esobara, czyli barona narkotykowego, o którym opowiada pierwowzór.

Dyrektor do spraw marketingu w Curve Digital - Rosemary Buahin - podkreśla, że pracujący nad projektem deweloperzy przywiązują wiele uwagi do materiału źródłowego. Nie zabraknie więc znanych z oryginału lokacji, postaci, motywów muzycznych, a nawet ubrań.

Narcos: Rise of the Cartels zadebiutuje w trzecim kwartale 2019 roku. Gra zmierza na PC oraz bliżej niesprecyzowane konsole - najprawdopodobniej PS4, Xbox One i Switch. Warto zaznaczyć, że jutro na platformie Netflix ukaże się kolejny sezon serialu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami