Fallout 76 - porównanie grafiki na PC, PS4 Pro i Xbox One X

Warstwa wizualna pod lupą.

W serwisie YouTube opublikowano materiał porównujący oprawę graficzną Fallout 76 w wersji na PC, PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X. Autorami filmu są twórcy z kanału Candyland, specjalizujący się w podobnych zestawieniach.

Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec znaczące różnice, oprócz większej płynności i dokładniejszego rysowania znajdujących się w oddali obiektów na komputerach osobistych.

Jakość wyświetlanego obrazu na Xbox One X jest jednak porównywalna do wersji PC, co widać chociażby po zbliżeniu na płytki podłogowe w schronie czy zaprezentowane krajobrazy.

Twórcy materiału podkreślają, że każda wersja sprzętowa wykorzystuje najprawdopodobniej inny rodzaj okluzji otoczenia (ambient occlusion). W wyniku tego obraz różni się nieco tonacją i cieniowaniem.

Fallout 76 zadebiutował wczoraj, 14 listopada. Po raz pierwszy w historii serii otrzymaliśmy produkcję nastawioną na kooperację i zabawę w świecie dzielonym z innymi graczami.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami