Assassin's Creed Odyssey z wyższym maksymalnym poziomem doświadczenia

Oraz kolejną darmową misją fabularną.

Firma Ubisoft opublikowała oznaczoną numerem 1.07 aktualizację Assassin's Creed Odyssey. Deweloperzy nie tylko usunęli kolejne błędy, ale także wprowadzili do gry szereg nowości.

Twórcy zwiększyli przede wszystkim maksymalny poziom doświadczenia - z 50. do 70. Poprawili też system ekwipunku, by produkcja nagradzała graczy wyposażeniem lepiej dopasowanym do preferowanego stylu zabawy.

Pojawiła się także druga darmowa misja fabularna z cyklu „Zapomniane greckie mity”. W zadaniu „Boska interwencja” staniemy przed koniecznością wykonania kilku boskich prób. Wyzwanie dostępne jest od piątego epizodu kampanii fabularnej w lokacji Korinth.

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Lista zmian i nowości obejmuje również opcję modyfikowania wyglądu zbroi bez utraty podstawowych właściwości danego pancerza. Poza tym zaimplementowano zakładkę prezentującą zdobyte (lub nie) korzyści najemnika.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Od premiery gra jest regularnie rozwijana - we wtorek produkcja wzbogaciła się na przykład o kolejnego bossa, cyklopa Steropesa.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami