Red Dead Redemption 2 - Krótki spacer w ładnym miasteczku

Misja główna: zasadzka w Rhodes.

W poprzedniej i bardzo krótkiej misji, Przyjaciele z marginesu, wraz z Trelawnym podstępem napadliśmy na dyliżans i zgarnęliśmy całkiem niezłe pieniądze. Co ciekawe, tym razem obyło się bez rozlewu krwi, czego nie można powiedzieć o tym zadaniu, którego zleceniodawcą jest Bill Williamson. Znajdziesz go w Rhodes, przy jednym z budynków.

Zleceniodawca: Bill Williamson

Wyzwania w tej misji:

  • Podczas ratowania Billa, zabij 3 stróżów prawa używając Zabójczej precyzji
  • Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej
  • Ukończ misję w czasie poniżej 4 minut i 30 sekund
  • Oddaj 20 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
120

Gdy podejdziesz do grupki mężczyzn, misja wystartuje automatycznie. Podążaj za ekipą, a chwilę później wpadniesz w zasadzkę. Od razu zostanie zabity Sean i po krótkiej scence szykuj się na intensywną wymianę ognia.

Schowasz się automatycznie za beczkę. W pierwszej kolejności rozpraw się z trzema przeciwnikami (1) przy biurze szeryfa, na dachu i wozie po prawej stronie. Po zabiciu pierwszych wrogów od razu spójrz w lewo, skąd nadciągać będą kolejni.

121

Na tym etapie bardzo ważne jest chowanie się za wszelkimi osłonami i korzystanie z Zabójczej precyzji. Bez tych dwóch elementów ciężko będzie ci przeżyć. Podczas walki zwracaj też uwagę na balkony i dachy budynków. W pewnym momencie pojawi się komunikat, abyś zmierzał na tyły sklepu z bronią (2).

Po wejściu do środka przygotuj strzelbę, gdyż spotkasz tam jeszcze kilku nieprzyjaciół. Następnie schowaj się za oknem po lewej stronie i odpieraj ataki z głównej ulicy miasta. Nadciągną także posiłki na koniach - z jeźdźcami uporasz się najłatwiej przy użyciu Zabójczej precyzji.

Po oczyszczeniu terenu wyjdź na zewnątrz i zmierzaj w kierunku siedziby szeryfa, gdzie przetrzymywany jest Bill. Po krótkim dialogu kolejny raz wykorzystasz tryb zwolnionego tempa, aby uratować kompana. Po scence przerywnikowej misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami