W poprzedniej i bardzo krótkiej misji, Przyjaciele z marginesu, wraz z Trelawnym podstępem napadliśmy na dyliżans i zgarnęliśmy całkiem niezłe pieniądze. Co ciekawe, tym razem obyło się bez rozlewu krwi, czego nie można powiedzieć o tym zadaniu, którego zleceniodawcą jest Bill Williamson. Znajdziesz go w Rhodes, przy jednym z budynków.

Zleceniodawca: Bill Williamson

Wyzwania w tej misji:

  • Podczas ratowania Billa, zabij 3 stróżów prawa używając Zabójczej precyzji
  • Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej
  • Ukończ misję w czasie poniżej 4 minut i 30 sekund
  • Oddaj 20 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
120

Gdy podejdziesz do grupki mężczyzn, misja wystartuje automatycznie. Podążaj za ekipą, a chwilę później wpadniesz w zasadzkę. Od razu zostanie zabity Sean i po krótkiej scence szykuj się na intensywną wymianę ognia.

Schowasz się automatycznie za beczkę. W pierwszej kolejności rozpraw się z trzema przeciwnikami (1) przy biurze szeryfa, na dachu i wozie po prawej stronie. Po zabiciu pierwszych wrogów od razu spójrz w lewo, skąd nadciągać będą kolejni.

121

Na tym etapie bardzo ważne jest chowanie się za wszelkimi osłonami i korzystanie z Zabójczej precyzji. Bez tych dwóch elementów ciężko będzie ci przeżyć. Podczas walki zwracaj też uwagę na balkony i dachy budynków. W pewnym momencie pojawi się komunikat, abyś zmierzał na tyły sklepu z bronią (2).

Po wejściu do środka przygotuj strzelbę, gdyż spotkasz tam jeszcze kilku nieprzyjaciół. Następnie schowaj się za oknem po lewej stronie i odpieraj ataki z głównej ulicy miasta. Nadciągną także posiłki na koniach - z jeźdźcami uporasz się najłatwiej przy użyciu Zabójczej precyzji.

Po oczyszczeniu terenu wyjdź na zewnątrz i zmierzaj w kierunku siedziby szeryfa, gdzie przetrzymywany jest Bill. Po krótkim dialogu kolejny raz wykorzystasz tryb zwolnionego tempa, aby uratować kompana. Po scence przerywnikowej misja dobiegnie końca.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama