Red Dead Redemption 2 - Bitwa o Shady Belle

Misja główna: zakładamy nowy obóz.

W poprzedniej misji, Krwawe zatargi, stare i nowe, bezskutecznie poszukiwaliśmy syna Johna Marstona, Jacka. Mocno narozrabialiśmy także w rezydencji Braithwaite'ów, a sytuacja skomplikowała się już na tyle mocno, że to najwyższy czas, aby ponownie poszukać innego obozu. Zadanie to rozpocznie się automatycznie po zakończeniu poprzedniego.

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij wszystkich Szubrawców z Lemoyne w Shady Belle
  • Pozbądź się dwóch ciał z Shady Belle w czasie poniżej 1 minuty i 40 sekund
  • Ukończ misję w czasie poniżej 11 minut

Poszukiwanie nowego miejsca jest tym bardziej wskazane, gdyż obecna lokacja została odkryta przez agentów, których spotkaliśmy w misji na rybach z Jackiem Marstonem. Po dłuższym przerywniku filmowym dosiądź swojego wierzchowca i zmierzaj do Shady Belle (1). Po dotarciu na miejsce, zostaw konia i podejdź do budynku.

124

Miejsce jest okupowane przez Szubrawców z Lemoyne. Zabij strażnika przy wejściu, po czym sprawdź wszystkie pomieszczenia oznaczone na żółto (na radarze w lewym dolnym rogu ekranu). Zabij wszystkich, także w pokojach na górze, po czym spotkaj się z Johnem przy wejściu.

Poprosi cię o pomoc w pozbyciu się zwłok. Chwyć więc najbliższe z nich, a następnie podążaj za swoim kolegą, aby finalnie wrzucić zwłoki do bagna przy pomoście (2). Następnie podnieś kolejne zwłoki z domu i wyrzuć je w tym samym miejscu. Pozostałymi ciałami nie musisz się już zajmować, gdyż uruchomi się wówczas scenka przerywnikowa.

Po jej zakończeniu wsiądziesz na konia - podążaj z Dutchem do pierwszego wielkiego miasta, czyli Saint Denis. Po dotarciu na miejsce i scence kończącej misja dobiegnie końca, podobnie jak trzeci rozdział gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami