Hitman 2 - Placówka ICA, Egzamin końcowy: Jasper Knight

Hangar z samolotem i eliminacja Knighta.

Po zakończeniu szkolenia będziesz mógł jeszcze raz wziąć udział w misji z Ritterem i pozbyć się go na jeden z wielu możliwych sposobów.

Zaliczenie treningu spowoduje, że odblokujesz dostęp do egzaminu końcowego, w którym Hitman musi pozbyć się kolejnej ofiary - Jaspera Knighta.

Zacznij od skierowania się w lewo i podejdź do ogrodzenia z siatką.

Z tego miejsca będziesz mógł podsłuchać dwóch mężczyzn.

Kiedy się rozejdą wdrap się na górę i przeskocz na drugą stronę, dzięki czemu znajdziesz się na terenie bazy wojskowej.

006

Skieruj się w lewo i ukryj się w krzakach. Następnie rzuć monetę za budkę z lewej (1), dzięki czemu zwabisz w to miejsce strażnika (2). Ogłusz go i zabierz mu strój.

Udaj się w lewo i obejdź parking tak, żeby bohatera nie spotkał żaden strażnik, który mógłby go rozpoznać.

007

Następnie wejdź do hangaru i skieruj się w stronę samolotu. Podejdź do skrzyni przed nim i zapoznaj się z procedurami bezpieczeństwa (3).

Wyrusz w prawo i wejdź do kolejnej części hangaru. Za półkami natkniesz się tu na pojedynczego mechanika. Ogłusz go i ubierz się w jego strój, po czym wróć do miejsca z samolotem.

008

Obejdź go i podnieś klucz francuski (4) leżący na stoliku z lewej. Następnie podejdź do samolotu i poluzuj kluczem przewody (5).

Po uczynieniu tego udaj się na pobliskie schody i wejdź po nich na górę, po czym zacznij kierować się w prawo.

009

Dojdź do pomieszczenia z Jasperem Knightem (6), z którym porozmawiaj. Po zakończeniu dialogu mężczyzna wyruszy za bohaterem. Odprowadź go do samolotu.

Następnie powiedz Jasperowi, aby wszedł do kabiny, po czym zacznij czytać kolejne procedury związane z bezpieczeństwem. W końcu Jasper pociągnie za dźwignię i katapultuje się w przestworza. Wystarczy teraz opuścić hangar i wrócić do miejsca rozpoczęcia misji, gdzie tym razem ją zakończysz.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami