Call of Duty: Black Ops 4 - nowa aktualizacja obniża skuteczność klasy Ajax

Oraz wprowadza inne udoskonalenia.

Studio Treyarch opublikowało oznaczoną numerem 1.05 aktualizację Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy obniżyli między innymi skuteczność jednej z dostępnych w grze klas postaci - specjalistę zwanego Ajaxem.

Autorzy skrócili o 25 procent czas trwania efektu używanego przez żołnierza granatu błyskowego i sprawili, że bohaterowie noszący taktyczną maskę są uodpornieni na działanie ładunku. Zmniejszono też celność podopiecznego podczas korzystania z tarczy balistycznej.

Wprowadzone zmiany spodobały się fanom, którzy uważali, że Ajax był dotychczas zbyt potężny. Gracze twierdzili, że wspomniana tarcza była zbyt mocnym narzędziem, umożliwiającym szybkie likwidowanie wrogów.

W wersji PS4 tak zwany Czarny Rynek wzbogacił się o sklep oferujący przedmioty kosmetyczne. Na pozostałe platformy sprzętowe - PC i Xbox One - usługa trafi w przyszłym tygodniu, wraz z darmową mapą Nuketown.

W trybie Blackout pojawił się nóż myśliwski i przyspieszono wybieranie przedmiotów na początku każdego starcia. Lista zmian obejmuje też poprawione odradzanie poległych graczy w różnych wariantach rozgrywki - użytkownicy nie wracają do walki w pobliżu przeciwników.

Zobacz też: Call of Duty: Black Ops 4 - poradnik i najlepsze porady

Nowości doczekała się również kooperacyjna opcja Zombie. Twórcy wprowadzili znany z poprzednich odsłon cyklu perk Speed Cola, który o połowę przyspiesza czas przeładowania broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami