Serwery Fallout 76 dostępne na PC

Oraz na konsolach w części regionów.

Oficjalna premiera finalnej wersji Fallout 76 dopiero jutro - 14 listopada - ale okazuje się, że deweloperzy z Bethesdy uruchomili już serwery nastawionej na wieloosobową rozgrywkę produkcji.

Zmagania w postapokaliptycznym uniwersum mogą toczyć nabywcy cyfrowych i fizycznych wydań gry na PC. Na pozostałych platformach - PS4 i Xbox One - tytuł dostępny jest jedynie w niektórych regionach.

Fallout 76 w dniu debiutu otrzyma aktualizację, która wprowadzi zmiany opracowane na bazie opinii zebranych podczas niedawnych testów beta. Wśród innowacji są między innymi powiększony schowek i udoskonalony czat głosowy.

W przyszłości twórcy zamierzają rozbudować produkcję o nowe zadania i wydarzenia, a także krypty. Poza tym pojawią się wojny frakcji oraz ulepszony system C.A.M.P. i możliwość ponownego rozwoju postaci.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, Fallout 76 kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową - wspólnie z innymi użytkownikami gracze zwiedzą region Appalachów w Wirginii Zachodniej. Oprócz misji fabularnych w planach są tryby rywalizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami