Serwery Fallout 76 dostępne na PC

Oraz na konsolach w części regionów.

Oficjalna premiera finalnej wersji Fallout 76 dopiero jutro - 14 listopada - ale okazuje się, że deweloperzy z Bethesdy uruchomili już serwery nastawionej na wieloosobową rozgrywkę produkcji.

Zmagania w postapokaliptycznym uniwersum mogą toczyć nabywcy cyfrowych i fizycznych wydań gry na PC. Na pozostałych platformach - PS4 i Xbox One - tytuł dostępny jest jedynie w niektórych regionach.

Fallout 76 w dniu debiutu otrzyma aktualizację, która wprowadzi zmiany opracowane na bazie opinii zebranych podczas niedawnych testów beta. Wśród innowacji są między innymi powiększony schowek i udoskonalony czat głosowy.

W przyszłości twórcy zamierzają rozbudować produkcję o nowe zadania i wydarzenia, a także krypty. Poza tym pojawią się wojny frakcji oraz ulepszony system C.A.M.P. i możliwość ponownego rozwoju postaci.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, Fallout 76 kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową - wspólnie z innymi użytkownikami gracze zwiedzą region Appalachów w Wirginii Zachodniej. Oprócz misji fabularnych w planach są tryby rywalizacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami