Red Dead Redemption 2 - Uroki tytoniu

Misja główna: podpalamy pola tytoniu.

W poprzedniej misji, Reklama, nowa amerykańska sztuka, zajmowaliśmy się bimbrem i narozrabialiśmy nieco w saloonie w Rhodes. Aktualna misja jest również związana z trunkiem pędzonym przy księżycowym świetle, a jego zleceniodawcą jest także Hosea Matthews.

Zleceniodawca: Hosea Matthews

Wyzwania w tej misji:

  • Będąc w wozowni, zabij po cichu Graya, którego uwagę odwraca Sean
  • Rozlej bimber na polach w czasie poniżej 2 minut i 20 sekund
  • Zabij 5 Grayów podczas ucieczki
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
107

Znajdziemy go na południe od Rhodes, w rezydencji Braithewaite'ów - po prostu wejdź przez główne drzwi willi. Po scence wprowadzającej wsiądź na wóz i wraz z Seanem udaj się do Caliga Hall. Po przekroczeniu bramy rezydencji schowasz się na pace wozu.

Po zabraniu strażnika musisz już tylko cierpliwie czekać, aż dojedziecie do stajni. Poczekaj, aż strażnik (1) zacznie kierować się na tył wozu. Wówczas wyjdź z ukrycia i zakradnij się za jego plecy, po czym zabij.

108

Po krótkim przerywniku nastanie noc. Będziesz wyposażony w butelki ogniste, czyli koktajle Mołotwa, a także w wielki baniak bimbru. Oba przedmioty posłużą nam do podpalenia pól. Na razie jednak podążaj za Seanem, skradając się. Gdy minie was wóz, Sean zajmie się najbliższym strażnikiem - następnie udaj się na najbliższe pole tytoniu. Gdy wejdziesz w rośliny (2), zacznij rozlewać bimber za pomocą R2/RT.

Obserwuj radar w lewym dolnym rogu ekranu. Gdy żółty kolor (oznaczenie pola) zniknie, oznacza to, że wylałeś tam wystarczająco dużo bimbru - możesz więc udać się na kolejne oznaczone miejsce, unikając przy tym wzroku strażników lub eliminując ich po cichu. Również są zaznaczeni na radarze.

W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz także informację - wyrażoną w procentach - jak dużo pozostało ci bimbru w baniaku. Po rozlaniu cieczy na wszystkich polach, spotkaj się z Seanem w stodole (3). Nasz kompan rozleje tam bimber - następnie wybierz butelkę ognistą z menu kołowego i wrzuć do budynku.

109

Następnie podbiegnij do najbliższego oznaczonego pola i również wrzucaj tam zapalone butelki. Strażnicy zostali zaalarmowani, toteż musisz się wszystkich pozbyć. Na początku skieruj swoją uwagę na czerwony budynek (4), gdzie jest ich stosunkowo dużo.

Obserwuj radar i trzymaj się Seana. Wspólnie przebijajcie się przez kolejne grupy nieprzyjaciół, korzystając także z wszelkich możliwych osłon. W pewnym momencie zaczniecie przebiegać przez płonące pola, przez co lokalizowanie wrogów będzie utrudnione. Gdy dobiegniecie do wozu, uwolnicie konie.

Wsiądź na jednego z nich i poczekaj na Seana, po czym zmierzajcie przez ogień. Możesz zignorować kolejnych strażników, gdyż nie będą stanowić już zbyt dużego zagrożenia. Biegnij za Seanem, a po chwili automatycznie wrócicie do obozu i misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami