Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: dzik

Biały, ogromny okaz.

Legendarny dzik to jeden z wielu unikatowych okazów zwierząt w RDR 2. Za ich upolowanie otrzymujemy rzadkie nagrody, jak możliwość kupienia specjalnych ubrań czy ozdób.

Aby zapolować na legendarnego dzika, udaj się do krainy Bluewater Marsh, na północ od Saint Denis (1).

d2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gdy zobaczysz komunikat o wkroczeniu na terytorium zwierza, aktywuj Sokoli wzrok i poszukaj znaku zapytania na mini mapie - to pierwsza wskazówka. Zbadaj odchody i podążaj na północ, za śladami zaznaczonymi na złoto. Druga poszlaka jest niedaleko.

d3

Ślady poprowadzą cię na wschód, do odchodów za niewielką skarpą. To ostatni trop. Wyciągnij broń, podążaj we wskazanym kierunku i przygotuj się na spotkanie.

Gdy zwierzę znajdzie się w odpowiedniej odległości, włącz tryb Zabójczej precyzji i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

d4

Po upolowaniu dzika, oskóruj go i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalny talizman z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami