Red Dead Redemption 2 - Konina na obiad

Misja główna: przechwytujemy najlepsze konie ze stadniny.

W zadaniu Magicy dla sportu uganialiśmy się po polach kukurydzy za łowcami nagród, a przy okazji uratowaliśmy Trelawny'ego. Kolejną misję wykonamy dla Johna Marstona, którego znajdziesz niedaleko na wschód od Rhodes. Zadanie rozpocznie się automatycznie po podjechaniu do bramy posiadłości.

Zleceniodawca: John Marston

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij stajennego pokazującego ci konie
  • Schwytaj rumaka w czasie poniżej 10 sekund
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę
114

Po krótkim dialogu ze strażnikami okrąż posiadłość i kieruj się radarem - na miejscu, czyli w stajni, spotkasz Marstona. Po rozmowie podążaj za Johnem - podstępem dotrzecie do stajni konkurenta. Przywiąż konia (1) we wskazanym miejscu, po czym podejdź do stajennego.

115

Porozmawiaj z mężczyzną, a po krótkim dialogu wejdź do stajni - pozbądź się stajennego po cichu, po czym załóż chustę i zabierz białego konia ze środkowego boksu. Uspokój go korzystając z menu wywołanego L2/LT. Następnie prowadź konia na zewnątrz - po przerywniku wskocz na swojego wierzchowca i zmierzaj przed siebie, likwidując wrogów z prawej strony i nieco dalej z lewej, na polach (2).

Przebijaj się do przodu przez kolejnych strażników, aż dotrzesz do blokady drogi - wówczas skręć w lewo i podążaj za kompanami. Po przejechaniu przez las, jeden z ogierów się urwie i ruszy w prawo. Powinieneś go złapać na lasso, w czym pomoże ci inna strona naszego poradnika - Red Dead Redemption 2 - lasso, jak go używać, zastosowanie.

Gdy chwycisz konia na lasso, nie puszczaj przycisku L2/LT, tylko kontynuuj jazdę na swoim koniu, przyprowadzając tym samym schwytanego ogiera do kompanów. Następnie pozostaje już tylko podjechać w kolejne wskazane miejsce i misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami