PUBG na PS4 zadebiutuje 7 grudnia ze strojem Nathana Drake'a

W wersji pudełkowej i cyfrowej.

Twórcy PUBG potwierdzili nieoficjalne informacje - deweloperzy ogłosili, że nastawiona na sieciowe zmagania strzelanka pojawi się na PS4. Na konsoli Sony gra zadebiutuje 7 grudnia.

Produkcja zaoferuje wszystkie treści i elementy znane z pozostałych platform docelowych. Pojawią się więc trzy mapy (Erangel, Miramar i Sanhok), system rankingowy, wydarzenia i opcja organizowania własnych sesji. Do tego trofea do odblokowania.

Na PS4 gra ukaże się w dwóch edycjach: pudełkowej i cyfrowej. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymają wyposażenie nawiązujące do serii Uncharted i The Last of Us - pustynny strój Nathana Drake'a i plecak Ellie.

Zobacz też: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

PUBG opiera się na zasadach battle royale, które produkcja spopularyzowała na początku 2017 roku. Setka graczy trafia na wyspę, szuka broni i stara się wyeliminować wszystkich pozostałych użytkowników.

Ciesząca się dużym zainteresowaniem strzelanka dostępna jest obecnie na PC i Xbox One. Wydanie konsolowe jest jednak rozwijane nieco wolniej - na platformie Microsoftu dopiero we wrześniu zadebiutowała wersja 1.0.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami