Pokemon: Let's Go - pierwsze recenzje

Dla początkujących, ale nie tylko.

W internecie pojawiły się już pierwsze recenzje gier Pokemon: Let's Go Pikachu i Let's Go Eevee na Nintendo Switch. Opinie są w zdecydowanej większości pozytywne, choć obyło się bez wielkich zachwytów.

Z wielu tekstów wynika, że najnowsza gra z kieszonkowymi stworkami jest faktycznie tym, czym miała być według założeń Nintendo - produkcją, która przekona do siebie początkujących fanów Pokemonów, którzy mogą kojarzyć je głównie z Pokemon Go.

Niemal wszyscy chwalą tryb kooperacji, który pozwala doświadczonym znawcom wszystkich odsłon serii oprowadzać po znanej krainie Kanto mniej zaawansowanych graczy.

Przed premierą kontrowersje wzbudzało usunięcie z gry bitew z dzikimi Pokemonami - w Let's Go stworki te widzimy z daleka i próbujemy je od razu łapać, bez walki. Z recenzji wynika jednak, że brak ten mało komu naprawdę przeszkadza.

Niektórzy narzekają na małą liczbę Pokemonów (nieco ponad 150), a także na nijaki, niezbyt wyróżniający styl graficzny. Poza tym, konsensus wskazuje po prostu na przyjemną przygodę.

Przykładowe oceny i recenzje wybranych serwisów:

Pokemon: Let's Go Pikachu i Let's Go Eevee debiutują 16 listopada. W zależności od wersji, gracz zaczyna przygodę z innym Pokemonem startowym.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami