Fallout 76 po premierze z nowymi zadaniami, kryptami i wojną frakcji

Deweloperzy zapowiadają aktualizacje. 

Fallout 76 przybierze formę gry-usługi, więc produkcję czekają liczne aktualizacje. O kilku nowościach, które zostaną wdrożone po premierze tytułu, deweloperzy z Bethesdy wspomnieli w nowej publikacji na blogu.

„Mamy w planach dodanie niesamowitej liczby elementów. To ulepszenie systemu C.A.M.P., nowe zadania i wydarzenia, krypty, możliwość ponownego rozwoju postaci, system PvP oparty na frakcjach oraz wiele więcej” - czytamy w notatce.

Bethesda podziękowała też w tekście wszystkim partnerom, którzy pomogli stworzyć „unikalny” rodzaj gry, łączący „poprzednie odsłony serii Fallout, gatunek survival i MMO”.

fal2

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 debiutuje 14 listopada - na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To pierwsza gra wieloosobowa z serii, jednak pojawi się wiele znanych elementów, jak budowanie i crafting.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami