Hitman 2 - porównanie wersji konsolowych od Digital Foundry

Xbox One X z rozdzielczością 4K.

Digital Foundry poddało analizie Hitman 2 - kolejną odsłonę cyklu z Agentem 47 w roli głównej. W opublikowanym materiale dziennikarze porównali ze sobą wszystkie wersje konsolowe.

Najwyższą rozdzielczość oferuje wydanie Xbox One X. Przy włączonym trybie jakościowym mocniejszy model platformy Microsoftu potrafi wyświetlić grę w natywnym 4K i około 30 klatkach na sekundę. Jest też opcja wydajnościowa, obniżająca obraz do 1440p, ale zwiększająca płynność do 60 FPS.

PS4 Pro radzi sobie pod tym względem nieco gorzej. Konsola pozwala skorzystać tylko z jednego wariantu graficznego, w którym tytuł działa w 1440p i 30 klatkach na sekundę. Istnieje jednak możliwość odblokowania liczby klatek, wówczas płynność wzrasta nawet do 50 FPS.

Bazowe wersje urządzeń osiągają niższe wyniki. PlayStation 4 generuje obraz w rozdzielczości 1080p, a Xbox One w 900p. W obu przypadkach produkcja uruchamiana jest w 30 klatkach na sekundę.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

W przeciwieństwie do poprzedniej części, gry nie podzielono na epizody, więc wszystkie treści będą dostępne od razu. W planach jest też nastawiony na rywalizację tryb sieciowy o nazwie Ghost Mode.

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami