Red Dead Redemption 2 - Scena z amerykańskiej idylli

Misja główna: napadamy na dyliżans wraz z Micah.

W poprzedniej misji, Błąd w dobrej wierze, uciekaliśmy przed niebezpieczną obławą. Tym razem będzie nieco spokojniej, chociaż strzelania też nie zabraknie. Zleceniodawcą tej misji jest Micah Bell, którego znajdziesz na północny wschód od Strawberry, w niewielkim wąwozie przy ognisku.

Zleceniodawca: Micah Bell

Wyzwania w tej misji:

  • Strzel w głowę każdemu z jeźdźców strzegących wozu
  • Dokonaj 10 zabójstw, używając Zabójczej precyzji
  • Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
092

Gdy podejdziesz do kompana, misja rozpocznie się automatycznie. Po krótkiej rozmowie wsiądź na konia i podążaj za Micah. Po dotarciu na wzgórze, uruchomi się krótka scenka przerywnikowa, po której ruszysz w kierunku dyliżansu (1). Musisz zaatakować strażników, aby zatrzymać dyliżans.

093

Skupiaj się na jeźdźcach konno, zupełnie nie zważając na obsadę samego dyliżansu. Dopiero wtedy zabij woźnicę i jego towarzysza - wtedy wóz stanie. Wsiądź na dyliżans, a chwilę później otrzymasz karabin powtarzalny Lancaster. Trzymaj go w gotowości, gdyż po chwili wpadniecie w zasadzkę. Chowaj się za dyliżansem i wielkimi kamieniami (2).

Przy użyciu nowego karabinu odpieraj napastników, którzy będą nadciągać głównie z północnego wschodu, z drugiego brzegu rzeki. Po zlikwidowaniu wszystkich, podejdź do dyliżansu. Z tyłu znajduje się skrzynia - strzel w jej zamek, aby ją otworzyć. Po krótkiej scence misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami