Red Dead Redemption 2 - I będąc w drodze, prawił o wybaczaniu

Misja główna: wykradamy wóz z dynamitem.

W poprzedniej misji, Destylacja po amerykańsku, zaraz po przyznaniu nam tytułu zastępcy lokalnego szeryfa, likwidowaliśmy nielegalną bimbrownię. Całość zakończyła się oczywiście wymianą ognia i nie inaczej ma się to w tym zadaniu. Aktywujesz je, gdy porozmawiasz z Lennym w obecnym obozie. Mężczyznę znajdziesz nad wodą.

Zleceniodawca: Lenny

Wyzwania w tej misji:

  • Zastrzel 10 Szubrawców z Lemoyne z karabinu z lunetą
  • Ukończ misję w czasie poniżej 11 minut i 30 sekund
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
097

Przywitaj się z Lennym, aby rozpocząć scenkę wprowadzającą do misji. Po jej zakończeniu dosiądź swojego konia i rusz w podróż z kompanem. W pewnym momencie dotrzecie do ruin - nie schodź jednak z wierzchowca, gdyż chwilę później zauważysz wóz (1) jadący pobliską drogą.

098

Jedź za wozem, ale nie zbliżaj się zbyt mocno - zachowuj dystans, a jednocześnie nie strać go z oczu. Nie będzie to trudne, gdyż po chwili dotrzecie do wielkiej posiadłości. Ukryj konie we wskazanym miejscu po prawej stronie, a następnie podejdź do muru otaczającego posiadłość (2).

Następnie wybierz karabin z lunetą, aby przyjrzeć się posiadłości Shady Belle. Uwagę powinieneś zwrócić przede wszystkim na czerwone skrzynki (3) na wozie. Gdy wywiąże się wymiana ognia, możesz strzelić w te obok, aby spowodować wybuch raniący wszystkich w pobliżu. Lepiej jednak tego nie robić, gdyż w ten sposób zdobędziesz dynamit później.

099

Teraz musisz wybrać, w jaki sposób rozegracie akcje - przytrzymaj L2/LT i wybierz jedną z dwóch opcji:

  • Strzel w dynamit (rozpocznie się wymiana ognia)
  • Wyślij Lenny'ego (Lenny rozpocznie dialog z wrogami, ściągając większość w jedno miejsce, co powinno ułatwić ci strzelanie)

Nie ma znaczenia, jaką opcję wybierzesz, bo całość skończy się strzelaniną. Łatwiejszym rozwiązaniem jest jednak wysłanie Lenny'ego. W trakcie wymiany ognia na balkonie (4) pojawi się także działko Gatlinga. Zlikwiduj jego obsługę w pierwszej kolejności i wedrzyj się na podwórze, likwidując przy tym wszystkich w okolicy.

Po oczyszczeniu terenu przejdź na obszar zaznaczony na żółto i podejdź do wozu widocznego na poniższym obrazku. Wsiądź, aby go poprowadzić.

100

Gdy będziesz doprowadzał wóz we wskazane miejsce, zostaniecie zaatakowani przez wrogich jeźdźców. Pozbądź się przeciwników, po czym kontynuuj podróż aż do obozu. Uruchomi się krótki przerywnik, po którym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami