Hitman 2 - cena, wszystkie edycje i oferty w wybranych sklepach

PC, PS4 i Xbox One.

Już dziś - 13 listopada - powraca Agent 47, czyli jeden z najbardziej znanych zabójców w historii gier. Hitman 2 debiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a grę możemy nabyć w trzech różnych wersjach.

Przygotowaliśmy listę wszystkich edycji - wraz z opisem zawartości - oraz oferty sprzedaży w wybranych sklepach.

Do wyboru są trzy wersje gry:

  • Edycja kolekcjonerska
  • Edycja złota
  • Wersja standardowa

Edycja kolekcjonerska

Najdroższa - a zarazem najbogatsza edycja. Znajdziemy tu przepustkę do dwóch pierwszych rozszerzeń, walizkę z włoskiej skóry dla Agenta 47, pistolet ICA 12 Blackballer, wybuchającą gumową kaczkę i garnitur Midnight Black.

Oprócz tego są też prezenty fizyczne - replika futerału bohatera, gumowa kaczka, moneta i zawieszka w kształcie naboju. Do tego specjalny steelbook.

h1

PC:

Xbox One:

Edycja złota

Ta wersja zawiera wszystkie cyfrowe bonusy z wyżej wymienionej edycji, a więc przepustkę do dwóch pierwszych rozszerzeń, walizkę z włoskiej skóry dla Agenta 47, pistolet ICA 12 Blackballer, wybuchającą gumową kaczkę i garnitur Midnight Black.

PC:

PS4:

Xbox One:

Edycja zwykła

Dla osób, które nie chcą żadnych dodatków cyfrowych ani fizycznych prezentów, przygotowano standardową edycję.

PC:

PS4:

Xbox One:

hitban

Historia przedstawiona w Hitman 2 jest kontynuacją fabuły z pierwszej części. Agent 47 musi wyeliminować tajemniczego klienta, a przy okazji uporać się z całą przestępczą siatką. Zwiedzimy wiele różnorodnych lokacji, jak Kolumbia, Indie czy Nowa Zelandia.

Po raz kolejny otrzymujemy wiele metod eliminacji celów - w tym bardzo finezyjnych. Prawdziwy zabójca powinien bowiem upozorować wypadek ofiary, a już na pewno nie dać się wykryć, przekradając się za plecami strażników i korzystając z „pożyczonych” przebrań.

Hitman 2 nie przybiera struktury epizodycznej, więc otrzymamy więcej zawartości w dniu premiery, bez konieczności czekania przez kilka tygodni na kolejne misje.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami