Fallout 76 - cena, edycje i oferty w wybranych sklepach

PC, PS4 i Xbox One.

Już dziś - 14 listopada - debiutuje Fallout 76, czyli pierwsza wieloosobowa gra z kultowej serii. Produkcję studia Bethesda kupimy na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w trzech wersjach do wyboru.

Razem z innymi graczami trafiamy do postapokaliptycznego świata. Budujemy i rozwijamy bazy ze znajomymi, wykonujemy zadania i odpieramy ataki potężnych bestii skażonych promieniowaniem.

Jest też oczywiście opcja walki PvP. Ponadto, twórcy zapewniają, że samotne wilki też mogą spróbować swoich sił w Fallout 76.

Edycje i oferty sprzedaży:

Najdroższym, a zarazem najbogatszym wydaniem jest Power Armor Edition. To wersja dla prawdziwych miłośniów uniwersum Fallout. W pakiecie otrzymamy fizyczny hełm pancerza wspomaganego T-51, mapę świata, figurki, steelbook oraz prezenty cyfrowe.

power

Można też zdecydować się na edycję Tricentennial, z którą otrzymamy pakiet bonusów cyfrowych: modyfikacje pancerzy wspomaganych, pistoletu, siekierki i karabinu laserowego, głowę maskotki Vault Boya, strój, emotikon, plakaty i ramkę na zdjęcie.

PC:

PS4:

Xbox One:

Jest też wersja zwykła, bez żadnych dodatków cyfrowych i fizycznych.

PC:

PS4:

Xbox One:

fal3

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami