Bethesda: w Fallout 76 nie będziemy tolerować hakerów i oszustów

Wydawca przekonuje o bezpieczeństwie graczy PC.

W rozmowie z serwisem IGN przedstawiciele Bethesdy zapewnili, że osoby próbujące zdobyć nieuczciwą przewagę w Fallout 76 będą zwalczane. Ma to zapewnić bezpieczeństwo i komfort zabawy graczom PC.

- Nie będziemy tolerować oszukiwania i hakowania. Wiemy jednak, że społeczność miłośników naszych gier uwielbia mody i dostosowywanie rozgrywki do własnych upodobań. Dlatego będziemy to wspierać w przyszłości - napisano w oświadczeniu.

Bethesda odpowiedziała też na opinie niektórych graczy, którzy przekonują, że silnik produkcji jest bardzo łatwy do manipulacji - głównie przez podobieństwo do narzędzi wykorzystywanych przy poprzednich tytułach wydawcy.

- Wiele z tych zarzutów jest albo nieprecyzyjnych, albo opartych na nieprawidłowych założeniach. Społeczność zwróciła nam jednak uwagę na kilka problemów, którymi przyglądają się nasze zespoły. Planujemy wdrożenie poprawek - czytamy w komunikacie.

Fallout 76 to pierwsza wieloosobowa gra z serii. Wraz z innymi graczami trafiamy do postapokaliptycznego świata. Współpracujemy ze znajomymi, zakładając i rozbudowując bazy oraz wykonując zadania. Jest też oczywiście walka PvP.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Premiera gry 14 listopada - na PC, PlayStation 4 i Xbox One. „To rozgrywka solo, ale wspólna” - mówi Bethesda.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami