Podczas spotkania z inwestorami dyrektor generalny Take-Two - Strauss Zelnick - sprecyzował nieco termin startu testów Red Dead Online. Beta modułu sieciowego Red Dead Redemption 2 rozpocznie się pod koniec listopada.

Dokładna data debiutu wczesnej wersji trybu wieloosobowego nadal nie jest znana. Menedżer obiecuje jednak, że deweloperzy ze studia Rockstar wkrótce powinni mieć „wiele do powiedzenia na ten temat”.

Natomiast prezes Take-Two - Karl Slatoff - stwierdził, że wariant jest rozwinięciem multiplayera znanego z poprzedniej odsłony cyklu. Obiecuje „połączenie fabuły z rywalizacją i rozgrywką w kooperacji” (dzięki, VG247).

01
W Red Dead Online będzie można grać w pojedynkę

- Korzystając z mechanizmów Red Dead Redemption 2, rozległy świat Red Dead Online będzie można eksplorować w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Tryb otrzyma też regularne aktualizacje i ulepszenia, rozbudowujące moduł - obiecał.

Szczegółów na temat zabawy sieciowej nie ujawniono dotychczas zbyt wiele. Niewykluczone jednak, że pojawi się możliwość kupowania nieruchomości i wozów. W planach najprawdopodobniej jest „płynne PvE” oraz znane z GTA Online zespołowe tryby adwersarza.

Dostęp do Red Dead Online uzyskają wszyscy posiadacze Red Dead Redemption 2, które ukazało się na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki