Legendarny wapiti to unikatowy przedstawiciel gatunku - tak jak inne podobne osobniki, trudniej go wytropić, ale za jego skórę i składniki otrzymamy cenne nagrody.

Legowisko zwierza znajduje się w lesie na wschód od Bacchus Station (1). Udaj się tam, włącz Sokoli wzrok i poszukaj znaku zapytania na minimapie - to pierwsza poszlaka.

wa2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Podążaj za podświetlonymi wskazówkami w górę zbocza, a już po chwili dotrzesz do śladów na drzewie, widocznych na poniższym obrazku. Kontynuuj wędrówkę, zachowując uprzedni kierunek. Kilkanaście metrów dalej umieszczono ostatni ślad, który zaprowadzi cię wprost do zwierzyny.

wa3

Tak jak w pozostałych przypadkach, po zobaczeniu ofiary, najlepiej aktywować Zabójczą precyzję i wymierzyć jak najwięcej strzałów w głowę.

wa4

Po wszystkim oskóruj wapiti i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalną ozdobę z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały