Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: biały bizon

Polowanie nad zamarzniętym jeziorem.

Legendarny biały bizon to jedno z wielu rzadkich zwierząt w Red Dead Redemption 2 - każdy gatunek otrzymał tylko jeden okaz. Ich wytropienie umożliwia wytworzenie rzadkich ubrań i talizmanów lub ozdób.

Aby znaleźć białego bizona, udaj się do jeziora Lake Isabella, w północnej części mapy (1).

bi2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Jeżeli otrzymujesz komunikat o zbyt dużej aktywności w okolicy, oddal się od terytorium zwierza, rozbij obóz i prześpij się, zmieniając porę dnia. Wtedy powróć na miejsce.

Pierwsza poszlaka, dzięki której rozpoczniesz zadanie, znajduje się w miejscu znaku zapytania.

bi3

Podążaj zaznaczonymi na jasno śladami do drugiej wskazówki. Gdy przekroczysz jezioro, ślady znikną, ale niedaleko znów zobaczysz iskrzącą się na złoto poszlakę - odchody.

bi4

Ostatni ślad, połamane gałęzie, znajdziesz zaledwie kilkanaście metrów dalej. Przygotuj broń, bo kolejne poszlaki zaprowadzą cię wprost do bizona.

Zakradnij się po cichu, a gdy zwierzę znajdzie się w zasięgu, aktywuj Zabójczą precyzję i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę - bizon jest dość wytrzymały.

bi5

Po wszystkim oskóruj bizona i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalny talizman z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami