Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: baran gruborogi

Z legowiskiem przy strumieniu.

Legendarny baran gruborogi to jedno z unikalnych zwierząt w Red Dead Redemption 2. Takie okazy trudniej schwytać, ale uzyskamy za to cenne nagrody, jak możliwość stworzenia rzadkich ubrań i talizmanów.

Aby rozpocząć tropienie legendarnego barana, udaj się do Cattail Pond, na zachód od miasteczka Valentine (1).

ba2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Pierwsza poszlaka, czyli odchody, znajduje się w miejscu oznaczonym na mapie znakiem zapytania, zaraz obok strumienia. Zbadaj ją, a następnie podążaj za śladami oznaczonymi złotym kolorem.

ba3

Po drugiej stronie rwącego potoku znajdziesz kolejny ślad. Kontynuuj wędrówkę zaznaczonym na złoto szlakiem. Trzecia wskazówka jest zaledwie kilkanaście metrów dalej.

Nie można wskazać dokładnej lokalizacji, w której przebywa zwierz, bo przechadza się po sporym terytorium. Ślady zaprowadzą cię jednak wprost do barana, więc przygotuj broń na średni dystans.

Gdy cel znajdzie się w zasięgu twojego wzroku, aktywuj Zabójczą precyzję i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

ba4

Po wszystkim oskóruj barana i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalną ozdobę z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami