Pagan Online to nowa gra od Wargamingu, powstająca we współpracy ze studiem Mad Head Games. Osadzona w czasach przedbiblijnych produkcja wzoruje się między innymi na grach typu Diablo.

Premierę zaplanowano na przyszły rok.

Szczegółów rozgrywki nie ujawniono, ale Wargaming podkreśla, że mamy do czynienia ze „świeżym podejściem do action RPG”, a także inspiracjami gatunkiem „dungeon crawlerów”. Styl zabawy ma też być zbliżony do gier MOBA.

Nie zabraknie wielu przeciwników do pokonania i przedmiotów do kolekcjonowania.

Pagan Online zaoferuje kampanię dla pojedynczego gracza rozszerzaną po premierze dzięki epizodycznej zawartości. Twórcy obiecują wiele trybów gry, różnorodne misje i odpowiednio dostosowane poziomy trudności.

- W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające - zaznaczył Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały