Na Wyspach Srebrnych znajduje się tylko jeden grobowiec. Położony jest on w północnej części wyspy Delos. Wejście do niego prowadzi przez Ruiny Kynthos, lokacji kontrolowanej przez ateńskich żołnierzy.

Notabene - w Ruinach Kynthos - znajduje się kamienna tabliczka, na której wyryty jest opis zagadki enigmatycznego ostrakonu.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w regionie Wysp Srebrnych.

Grobowiec Brizo

Po wejściu do grobowca, przejdź do drugiego pomieszczenia, gdzie należy uderzyć w ścianę, by odkryć ukryte wejście w głąb lokacji.

Następnie schodząc w dół korytarzem, dotrzesz do komnaty z kilkoma wężami. Gdy się z nimi uporasz, odnajdź - między dzbanami - przejście w murze. Kiedy dotrzesz do rozwidlenia dróg, skręć w lewo. Dojdziesz do pomieszczenia z dziurą w podłodze. Zeskocz na dół.

Natkniesz się tam na kilka węży, więc bądź ostrożny. Możesz je zastrzelić z łuku, gdy jeszcze będziesz na górze.

208

Następnie przejdź do mniejszej komnaty. Zniszcz ścianę (1), która stoi naprzeciwko regału. Za nią odnajdziesz starożytną stelę (2).

Gdy wchłoniesz punkt umiejętności, wróć do pomieszczenia, do którego wskoczyłeś przez dziurę w suficie. Wejdź do korytarza i podążaj nim na górę (3). Opcjonalnie możesz - po drodze - wejść do pomieszczenia ze skarbem: po prawej stronie, znajdziesz wyrwę w murze (4).

209

Idąc w górę dotrzesz do komnaty, w której po prawej stronie zauważysz regał. Przesuń go, a następnie wejdź po schodach na górę i skręć w prawo. W ten sposób odnajdziesz wyjście z grobowca.

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Reklama