Na Wyspach Hefajstosa znajdują się dwa grobowce. Jeden na Lemnos, a drugi na Tazos.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w regionie: Wyspy Hefajstosa (Lemnos, Tazos).

Pusty grobowiec

Pusty grobowiec znajduje się na południowym wchodzie wyspy Lemnos.

Po wejściu do grobowca, zniszcz ścianę w drugim pomieszczeniu. Potem, w korytarzu, przejdź przez dziurę w murze i idź dalej. Dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo. Dotrzesz do komnaty ze skrzynią oraz dziurą w podłodze.

Zeskocz na dół (uważaj na pułapkę), przejdź przez wyrwę w murze (1). Idź dalej, a dotrzesz do komnaty, w której odnajdziesz starożytną stelę oraz złotą skrzynię. Uważaj jednak na węże i pułapki.

213

Opuść to pomieszczenie drugim wyjściem. Potem przesuń regał i przejdź pod murem. Następnie wejdź po schodach. Idź dalej korytarzem, aby odnaleźć wyjście z grobowca.

Grobowiec Parmenona

Grobowiec Parmenona znajduje się na środku wyspy Tazos, na skraju Miasta Tazos, niedaleko punktu widokowego - Świątynia w Tazos.

214

Zniszcz ścianę w pomieszczeniu za komnatą z ołtarzem. Zejdź po schodach. Na końcu korytarza, po lewej stronie zabij węże (2) i rozbij dzbany (3). Przejdź przez wyrwę w murze. Dotrzesz do pomieszczenia, w którym odnajdziesz starożytną stelę (4) oraz złotą skrzynię (5).

215

Niszcząc drewniane ogrodzenie (6) po lewej, dotrzesz do komanty z kufrem. Uważaj tam na węże! Po prawej stronie komnaty, w której mieści się starożytna stela, stoi regał. Przesuń go, by odnaleźć drogę do wyjścia z grobowca

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały