Deweloperzy ze studia BioWare ujawnili, że w najnowszym projekcie zespołu - nastawionym na sieciowe zmagania Anthem - pojawi się pancerz nawiązujący do kosmicznej serii Mass Effect.

Producent obu gier - Michael Gamble - opublikował na Twitterze obrazek z kombinezonem przypominającym strój noszony przez komandora Sheparda. Czarną zbroję z białoczerwonymi fragmentami ozdobiono symbolem oddziału N7.

Pokazany pancerz przeznaczony jest dla Interceptora, czyli jednej z czterech maszyn bojowych zwanych Javelinami - niewykluczone, że pozostałe jednostki otrzymają własne. Warto zaznaczyć, że tytuł zaoferuje opcję malowania kostiumów według własnych preferencji.

Kombinezon zaprezentowano w ramach obchodów corocznego święta Mass Effect, które miało miejsce wczoraj. W związku z tak zwanym „dniem N7” opublikowano też film, w którym ujawniono, że BioWare „marzy” o kształcie nowej odsłony cyklu.

Nie są to pierwsze akcje łączące różne produkcje studia. Przykładowo w drugiej i trzeciej części cyklu RPG osadzonego w kosmicznym uniwersum pojawiła się „krwawa zbroja” nawiązująca do gier spod szyldu Dragon Age.

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja BioWare kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową, choć nie zabraknie opcji wykonywania zadań w pojedynkę, a fabuła odegra istotną rolę.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaMass Effect: Andromeda - Recenzja

Kosmiczna przygoda. Dziś europejska premiera.

Mass Effect: Andromeda - Elaaden: Rozmontowanie

Zadanie w Helejosie: dezaktywujemy rdzenie na prośbę Peebee.

Mass Effect: Andromeda - Mapa Elaaden: skrzynie, bazy, jaskinie, sekrety

Poznaj sekrety planety ELAADEN, korzystając z naszej mapy.

Mad Box - kontroler do konsoli na grafikach koncepcyjnych

Panel dotykowy, podpowiedzi podczas gry i podświetlenie.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.