Red Dead Redemption 2 - opuszczone domy, chatki z przedmiotami

Smutne historie i łup.

Podczas eksploracji świata Red Dead Redemption 2 trafimy na różne interesujące miejsca. To między innymi przypadkowe spotkania czy misje nieznajomych osób.

Na mapie znajdziemy też jednak takie miejsca, które nie są w żaden sposób oznaczone i nie mają też żadnych nazw. Mamy tutaj na myśli różne opuszczone chatki w RDR 2.

Domy te nie są jednak zwyczajnymi budynkami - takich jest w całej grze więcej. W chatach, o których tutaj piszemy, nikt już nie mieszka, a szukając wskazówek (listów czy pamiętników) odkryjemy często smutne historie ich mieszkańców. Nieraz trafimy też na ciała, o których świat zapomniał.

Ważne jest jednak to, że bardzo często w domkach tego typu znajdziemy trochę kosztowności. Przeszukanie ich wszystkich, a potem sprzedanie znalezisk u pasera, może porządnie zasilić nasze konto.

Wszystkie opuszczone domy

Tutaj wymieniamy wszystkie chatki z sekretami w Red Ded Redemption 2. Warto jednak zaznaczyć, że za ich odwiedzanie nie jest przyznawane żadne osiągnięcie czy trofeum - gra nawet nie śledzi żadnych postępów z nimi związanych.

Domek Hani Bethel

Pierwszą chatkę znajdziesz na północ od rancza Emerald. Najlepiej jedź wzdłuż torów, a później odbij nieco w prawo, by dostać się na wąską, leśną ścieżką. Dom jest za małym stawem. Co ważne - możesz tutaj nawet zaliczyć krótkie spotkanie z UFO.

chatki1

Dormin Crest

By znaleźć następny dom, musisz udać się na zachód od Spider Gorge (na zachodzie mapy). Dormin Crest to nienazwana na mapie lokacje. W chatce znajdziesz jednak między innymi rzadką kartę.

chatki2

Chatka w śniegu

Ta chata jest wyjątkowa, ponieważ znajdziemy w niej jeden z kodów. Znajdziesz ją na północnym-zachodzie od jeziora Isabelle. Nie zapomnij o zapakowaniu ciepłego ubrania do juk.

chatki3

Fairwale Shanty

Udaj się na północ od Grizzlies East (ponownie, pamiętaj o odpowiednim ubiorze), a znajdziesz w końcu - pośrodku pustkowia - małą chatkę. W środku czeka sporo kosztowności, w tym zegarki i biżuteria.

chatki4

Chatka Dodda Bluffa

By dostać się do tego domu, kieruj się na zachód od Fort Wallace. Chatkę znajdziesz niedaleko Windows Rock. Wewnątrz znajdziesz nieco złota i przedmiotów codziennego użytku.

chatki5

Ridge View

Tę prostą chatkę znaleźć można bezpośrednio na wschód od Emerald Ranch. Wewnątrz znajdziesz sporo ziół, które możesz wykorzystać w craftingu.

chatki6

Dom w Clawson's Rest

Udaj się na północny-zachód od miasteczka Valentine i przekrocz rzekę Dakota, a znajdziesz tę małą chatkę. W środku, poza różnymi przedmiotami, znajdziesz aż trzy karty kolekcjonerskie.

chatki7

Osman Grove

Ten domek znajdziesz, kiedy pojedziesz na południe i lekko na wschód od chatki w Clawson's Rest. Wewnątrz jest parę ciał, ale też kosztowności i zapasy żywności.

chatki8

Old Trail Rise

W regionie Heartlands w RDR 2 znajduje się szlak Old Trail Rise. To właśnie przy nim znajduje się kolejna chatka. Przeszukanie jej to gwarancja znalezienia karty kolekcjonerskiej, ale także 50 dolarów.

chatki9

Robard Farm

Udaj się na północ od miasta Rhodes, a znajdziesz tę chatkę na północnym wybrzeżu stawu przy Southfield Flats. Jak to często bywa, w środku czeka kar, a także gotówka.

chatki10

Chatka Marthy Swain

Ten domek znajduje się na zachód od miasta Annesburg, za rzeką Kamassa, na południowy-wschód od O'Creagh's Run. W środku, poza listem, znajdziesz sporo błyskotek do sprzedania i zmarłą właścicielkę.

chatki11

Vetter's Edge

Ta chatka znajduje się na wschód od Pronghorn Ranch. Też warto ją odwiedzić, szczególnie jeśli zbierasz karty, bo wewnątrz znajduje się jedna. Do tego oczywiście trochę pieniędzy.

chatki12

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami