Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: łoś

Ogromny zwierz z legowiskiem niedaleko wodospadu.

Legendarny łoś to jedno ze specjalnych zwierząt w Red Dead Redemption 2 - po jednym z każdego gatunku. Za ich skóry uzyskujemy cenne nagrody.

Aby znaleźć legendarnego łosia, kieruj się na północno wschodni kraniec mapy. Legowisko zwierza znajduje się nad Roanoke Ridge (1). Nie można jednak wskazać dokładnej lokalizacji, bo łoś przechadza się po dużym terytorium.

los2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gdy będziesz na miejscu, zabierz dobre bronie na średni dystans i aktywuj Sokoli wzrok, aby znaleźć ślady i wskazówki (zaznaczone na złoto). Pierwszy z nich powinien być w miejscu oznaczonym na mapie znakiem zapytania.

Podążaj za śladami łosia. Niewykluczone, że będziesz musiał przejść przez tory, za którymi znajdziesz kolejne wskazówki - odchody i futro.

Gdy zobaczysz legendarnego łosia, po cichu podejdź do zwierzęcia, aktywuj Zabójczą precyzję i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

los3

Po wszystkim oskóruj zwierzę i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalny talizman ze składników z łosia kupisz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami