Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: bóbr

Polujemy na gryzonia przy tamie.

Legendarny bóbr to unikatowy przedstawiciel gatunku - tak jak inne podobne osobniki, trudniej go wytropić, ale za jego skórę i składniki otrzymamy cenne nagrody.

Legowisko zwierza znajduje się w krainie New Hanover, pod literami „E” oraz „R” (1). Nie można wskazać dokładnej lokalizacji, w której znajduje się bóbr, ponieważ zwierzę przechadza się po sporym terytorium.

b2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gdy będziesz na polanie ze zniszczonymi i nadgryzionymi drzewami, aktywuj Sokole oko. Zobaczysz iskrzący się na złoto ślad - znajduje się dokładnie w miejscu oznaczonym znakiem zapytania.

b3

Podążaj śladami, przechodząc przez niewielki staw. Za nim zobaczysz kolejną wskazówkę - odchody. Kieruj się tą samą drogą i wejdź na skarpę. Kilkanaście metrów dalej, na prawo od wozu, zobaczysz ostatnią wskazówkę, która zaprowadzi cię wprost do zdobyczy.

Kiedy zobaczysz bobra, podejdź po cichu, aktywuj Zabójczą precyzję i oddaj kilka strzałów. Przeciwnik nie jest zbyt wytrzymały.

b4

Po wszystkim oskóruj bobra i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalną ozdobę z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami