PUBG i PES 2019 na Xbox One dostępne za darmo

Przez „ograniczony czas”.

Microsoft na Xbox One udostępnił za darmo nastawione na sieciowe zmagania PUBG oraz piłkarskie PES 2019. Obie gry można pobierać już teraz, choć zainteresowani zagrają od jutra, 8 listopada.

Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się 11 listopada. Poza tym w tym samym okresie odbędzie się akcja, w ramach której użytkownicy bez aktywnego abonamentu Xbox Live Gold skorzystają z możliwości subskrypcji, w tym zabawy wieloosobowej.

PUBG opiera się na zasadach battle royale, które spopularyzowało na początku 2017 roku. Setka graczy trafia na wyspę, szuka broni oraz stara się wyeliminować pozostałych graczy.

Zobacz też: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

PES 2019 to zaś kolejna odsłona piłkarskiego cyklu od firmy Konami. W produkcji wprowadzono 11 dodatkowych ruchów i sztuczek, w tym podanie bez patrzenia na odbiorcę czy zwiększone możliwości podkręcania piłki tak, aby wznosiła się lub opadała podczas lotu.

Niewykluczone, że promocja związana jest z organizowanym przez Microsoft wydarzeniem X018, które odbędzie się w najbliższy weekend - 10 listopada. Warto zaznaczyć, że na imprezę twórcy PUBG przygotowali „duże ogłoszenie" związane z grą.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami