Gracze nękają mężczyznę o nazwisku antagonisty z Red Dead Redemption 2

Colm O'Driscoll musi blokować wiadomości w mediach społecznościowych.

Colm O'Driscoll to lider wrogo nastawionego gangu z Red Dead Redemption 2. W mediach społecznościowych gracze odszukali mężczyznę o tym samym imieniu i nazwisku, po czym zaczęli wysyłać wiadomości nawiązujące do produkcji Rockstara - również wulgarne i obraźliwe.

Irlandczyk opublikował zrzuty ekranu z rozmów z nieznajomymi. Większość to nieszkodliwe żarty, ale zdarzają się też groźby od użytkowników, którzy udają, że zwracają się do O'Driscolla z gry.

„Ty cholerny O'Driscollu” - pisze jedna z osób. „Jesteś na mojej liście gości do zastrzelenia” - twierdzi inna. W wypowiedziach nie brakuje też przekleństw.

col1
col2
col3

Irlandczyk uznaje takie osoby za internetowych „trolli”, którzy chcą się zabawić, choć nie ukrywa, że nękanie zaczęło mu już przeszkadzać.

„Cała ta sytuacja jest dość zabawna, ale wiadomości są już irytujące. Po części martwię się, że niektórych ludzi gra tak mocno pochłonęła emocjonalnie, że nie odróżniają prawdy od fikcji” - tłumaczy.

Napływ wiadomości nawiązujących do Red Dead Redemption 2 zmusza O'Driscolla do blokowania kolejnych nieznajomych na Instagramie.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami