Do Assassin's Creed Odyssey trafi olbrzym-cyklop oraz inne aktualizacje

Edycja wyglądu zbroi, zwiększenie maksymalnego poziomu i inne.

Assassin's Creed Odyssey to gra w formie usługi, więc twórcy wciąż uzupełniają ją o nową zawartość. Ubisoft opublikował materiał wideo, w którym deweloperzy opowiedzieli, jakie aktualizacje zaplanowano na listopad.

Olbrzymie mityczne stworzenie - cyklop - trafi do gry 13 listopada w formie zadania. Celem będzie oczywiście pokonanie bestii. Twórcy ostrzegają jednak, że przeciwnik jest potężny, więc wymaga odpowiednio wysokiego poziomu postaci.

Kolejnym ważnym usprawnieniem jest możliwość edycji warstwy wizualnej zbroi. Do tej pory gracze musieli wybierać między statystykami a wyglądem odzienia, jednak aktualizacja pozwoli przypisać opancerzeniu dowolny wygląd innego elementu odzienia znajdującego się w ekwipunku (przy zachowaniu podstawowych właściwości).

Kolejne aktualizacje będą również kontynuować wątek linii fabularnej Zaginione opowieści z Grecji, który trafił do gry 1 listopada. Zadania pojawią się jako standardowe żółte ikony, ale weźmiemy w nich udział dopiero po rozpoczęciu piątego rozdziału opowieści.

Twórcy podniosą ponadto maksymalny poziom postaci do 70 i umożliwią automatyczne tworzenie strzał. Pojawi się też nowy wygląd statku i inne pomniejsze usprawnienia. Nie podano jednak dokładnej daty wdrożenia zmian do gry.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey zadebiutowało 5 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami