Red Dead Redemption 2 - Prawdziwa miłość

Misja główna: poznajemy ród Grayów i wyświadczamy przysługę.

W poprzedniej misji, Dalsze pytania o prawa kobiet, wybraliśmy się z Sadie na zakupy do Rhodes. Na południowy wschód od wspomnianego miasteczka możesz uruchomić także kolejne zadanie, związane z miejscowymi przedsiębiorcami.

W tym celu udaj się we wskazane miejsce, do żółtej ikony z czarnym symbolem „GR” od nazwiska rodu Grayów. Podjedź więc do głównej bramy (1) (na poniższym obrazku) i porozmawiaj ze strażnikami - przywitaj się, po czym wejdź na teren posesji.

Zleceniodawca: Grayowie, Beau Gray

Wyzwania w tej misji:

  • Dotrzyj do Penelope, nie dając się zauważyć (cz. II)
  • Ukończ misję w czasie poniżej 3 minut (cz. II)
  • Ukończ misję w czasie poniżej 4 minut i 15 sekund (cz. III)
085

Na początku podejdź do mężczyzny sprzątającego przed wejściem do rezydencji. Poleci ci, abyś porozmawiał z panem Beau. W tym momencie na mapie pojawi się nowa, żółta ikona z symbolem „BG” - udaj się tam, trzymając się lewej strony. Beau Graya znajdziesz za niewielkim budynkiem (1) po lewej stronie.

086

Mężczyzna powie ci o kobiecie z wrogiego rodu, do której ma głębokie uczucie. Otrzymujemy więc informację o altanie, w której zwykle przebywa, na skraju ziemi Braithwaite'ów. Twoim zadaniem jest przekazanie listu i bransolety - udajemy się więc konno do wskazanej posiadłości.

Nie możesz być zauważony przez strażników, a dotarcie do Penelope wymaga przejścia całego wielkiego podwórza. Nie będzie to jednak trudne - po prostu musisz trzymać się skrajnie lewej strony, od południa. Przemykaj pomiędzy murkami i innymi obiektami (2), obserwując także radar i kierunek, w jakim aktualnie spoglądają strażnicy. Pozostawaj także cały czas w trybie skradania (wciśnij lewy analog).

087

Pod żadnym pozorem nie likwiduj strażników, gdyż ściągnie to na ciebie niepotrzebne konsekwencje. Gdy dotrzesz do niewielkiego zbiornika wodnego, powinieneś zauważyć altanę (3) przy dużym drzewie. Możesz się do niej dostać okrążając wodę lub przepłynąć, dla zminimalizowania ryzyka wykrycia.

088

Porozmawiaj z zastaną tam kobietą, po czym opuść niepostrzeżenie teren - najlepiej jest kierować się bezpośrednio na południe, a nie powinien zauważyć cię żaden ze strażników. Tym samym skończysz aktualną część zadania. Kontynuujesz wątek, udając się do Beau Graya (4).

Mężczyznę znajdziesz tym razem w stajni - porozmawiaj z nim, aby otrzymać nagrodę i uruchomić ostatnią część misji. Po przerywniku podążaj za Beau do Rhodes, gdzie wsiądziesz do wozu i będziesz wiózł protestujące kobiety przez miasto. Bardzo powoli, trzeba przyznać. Po dotarciu we wskazane miejsce uruchomi się kolejny przerywnik, po którym pozostaje już tylko wsiąść na swojego konia i ruszenie za zleceniodawcą. Misja zakończy się nieco później.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami