Red Dead Redemption 2 - Dalsze pytania o prawa kobiet

Misja główna: zakupy z Sadie i kłopoty na trakcie.

W poprzedniej misji, Nowe Południe, na dobre zadomowiliśmy się już w nowym obozie, a także uratowaliśmy przed więzieniem kolejnego kompana. Zadanie zakończyliśmy w nowym obozowisku, dlatego bez problemu możemy od razu przystąpić do kolejnej misji, mającej początek właśnie tutaj.

Tym razem zleceniodawcą jest Pan Pearson, którego znaleźć powinieneś przy jednym z wozów. Pamiętaj jednak, że czasami może być zajęty innymi czynnościami, niż gotowaniem, dlatego jeśli w obozie nie znajduje się w danej chwili żółta ikona z czarnym „P”, możesz na przykład przespać się do rana albo wrócić na miejsce w innym terminie.

Zleceniodawca: Pan Pearson

Wyzwania w tej misji:

  • Odeprzyj Szubrawców z Lemoyne w czasie poniżej 1 minuty
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 85%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
083

Gdy podejdziesz do Pearsona, będziesz świadkiem kłótni z jego pomocnicą, Sadie. Kobieta ma dość pracy w kuchni i ma ochotę na bardziej odpowiedzialne zadanie. Wsiadamy więc na wóz i wspólnie z towarzyszką jedziemy do miasta, aby zakupić odpowiednie zapasy. Po dotarciu do sklepu - jest to charakterystyczny, zielony budynek - zatrzymaj się w wyznaczonym żółtym kolorem na radarze miejscu.

Nie zajmujemy się jednak zakupami sami i pozostawiamy to Sadie - zamiast tego udajemy się na pobliską pocztę na stacji kolejowej, gdzie wysyłamy list, o co prosił wcześniej Pan Pearson. Teraz wróć na wóz i zaczekaj na towarzyszkę. Wyjeżdżając z miasta zostaniesz zaczepiony przez szubrawców z Lemoyne (1), którzy podjadą do ciebie konno z tyłu.

084

Mężczyźni będą oczywiście próbować pobrać od was haracz, na co Arthur się nie zgodzi. Wywiąże się strzelanina, podczas której - wspomagając się trybem Zabójczej precyzji - zlikwiduj wrogich jeźdźców, nie zatrzymując przy tym wozu. Prowadzić na szczęście będzie Sadie.

W pewnym momencie jednak zatrzymacie się, a napastnicy was otoczą - bardzo ważne jest wówczas kontrolowanie radaru i sprawdzanie, z którego kierunku nadciągają przeciwnicy. Koniecznie też korzystaj z osłon - kamieni, konarów oraz samego wozu. Po zlikwidowaniu wszystkich nieprzyjaciół wróć na wóz i dotrzyj do obozu, a misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami