PUBG w grudniu trafi na PS4?

Sugerują informacje z serwerów Sony.

Ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem nastawiona na sieciowe zmagania strzelanka PlayerUnknown's Battlegrounds w grudniu trafi na PS4 - wynika z nieoficjalnych informacji.

Użytkownik forum PSN Profiles o pseudonimie MyAssStretched - ten sam, który ujawnił trofea z Red Dead Redemption 2 - twierdzi, że na serwerach Sony pojawiły się treści związane z pozycją. W swojej bazie tytułów firma umieściła obrazek z gry i kody produktu dla sklepu PS Store.

Natomiast komentując powyższe doniesienia na łamach ResetEra analityk Daniel Ahmad z Nico Partners - a zarazem administrator serwisu - oznajmił, że PUBG trafi na PS4 w grudniu. Jest również przekonany, że zapowiedź nastąpi 6 grudnia na tegorocznym The Game Awards.

Nie są to pierwsze informacje sugerujące, że produkcja zawita na konsolę Sony. We wrześniu wspomniane wydanie sklasyfikowała koreańska organizacja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowych grom.

Zobacz też: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

PUBG na razie dostępne jest na PC i Xbox One. Warto jednak zaznaczyć, że na urządzeniu Microsoftu tytuł ukazał się jako czasowy exclusive - spekuluje się, że kontrakt obowiązuje przez rok, a po wygaśnięciu umowy pozycja mogłaby zostać przeniesiona na inną platformę.

Produkcja studia opiera się na zasadach battle royale, które spopularyzowała na początku 2017 roku. Setka graczy trafia na wyspę, szuka broni i stara się wyeliminować wszystkich pozostałych użytkowników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami