Red Dead Redemption 2 - traper i rzeźnik, gdzie sprzedać skóry, zwierzęta, kości

Lokacje na mapie.

Pierwsze polowanie w RDR2 odbywa się jeszcze zimą, w rozdziale będącym tak naprawdę prologiem właściwej przygody. Już wtedy zdobywamy pierwsze zasoby ze zwierząt.

Następnie zaczynamy polować na własną rękę. Jedna z pierwszych misji w Red Dead Redemption 2 to także polowanie na wielkiego niedźwiedzia. Możemy się zdziwić, kiedy okazuje się, że skóry czy pazurów zdobyczy nie można sprzedaż w sklepie.

Otóż, sprzedaż trofeów i skór odbywa się w inny sposób. Na początku rozgrywki gra nie tłumaczy nam, gdzie powinniśmy się udać, a przechowywanie zbyt wielu skór nie jest możliwe. Tutaj tłumaczymy, gdzie znaleźć odpowiedniego kupca (rzeźnik i traper w RDR2), czyli jak sprzedać skóry i kości.

Jak sprzedać skóry - rzeźnik

Jeśli chcesz sprzedać skóry, możesz znaleźć rzeźnika w mieście - jest praktycznie w każdym, także w Valentine. Może się jednak zdarzyć, że nie przyjmie wszystkich trofeów.

Na mapie jego ikona to symbol tasaka do mięsa.

My_Great_Capture_Screenshot_2018_10_28_17_38_36

Gdzie jest traper

Kupcem, któremu możemy sprzedać wszystkie skóry, kości i inne trofea z polowań (w tym legendarne), jest traper. Nie spotkamy go jednak w Valentine czy jego okolicach, co może być nieco frustrujące na początku gry.

Saint Denis

Traper w RDR2 znajduje się zawsze na targu w mieście Saint Denis na południowym-wschodzie. Radzimy po prostu udać się tam, a później ewentualnie wrócić do Valentine dyliżansem.

My_Great_Capture_Screenshot_2018_10_28_15_20_27

Traper chętnie przyjmie od nas trofea i skóry, a zapłaci więcej, jeśli będą w dobrym stanie.

Należy więc pamiętać, by polować przede wszystkim - w miarę możliwości - z wykorzystaniem łuku. Ofiary zabite ołowiem mogą być w gorszym stanie, a więc też mniej warte.

W Red Dead Redemption 2 są też inne lokacje trapera. Pojawia się on losowo w różnych miejscach dziczy - w lasach i górach z dala od cywilizacji, tam, gdzie nie zapuszcza się wielu ludzi, ale gdzie znajdziemy atrakcyjne cele polowań.

Kiedy polujecie więc z dala od głównych dróg, patrzcie na mapę w poszukiwaniu ikony trapera - łapy niedźwiedzia.

Riggs Station

Okolice Riggs Station, znajdującej się po drodze do Strawberry, to jedno z miejsc, w których trafiliśmy na trapera. Oferuje dokładnie te same przedmioty i usługi, co w Saint Denis.

riggstrap

Annesburg

Konkretnie - za rzeką, na południowy-zachód od Annesburga. Tu też może pojawiać się traper.

traper3

Big Valley

Na północ od jeziora Owanjila, przy zachodniej granicy mapy świata. W tym zimnym rejonie także pojawia się czasem nasz sprzedawca futer.

traper4

Montana River

W późniejszych rozdziałach trapera można też znaleźć przy rzece Montana, na północ od rancza MacFarlenów.

traper5

Traper kupuje też całe zwierzęta, więc czasem opłaca się ich nie skórować, a po prostu załadować całą zdobycz na konia. Pamiętajcie tylko, by szybko dotrzeć potem do trapera, żeby martwe zwierzę nie zaczęło się psuć.

U trapera możemy też kupić elementy stroju, których nie znajdziemy w sklepach czy u krawca. To zazwyczaj ubrania czy nakrycia głowy ze skór zwierząt, poddane minimalnej obróbce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami