Uwaga: Ten artykuł i prezentowany poniżej materiał wideo może zawierać drobne spoilery związane z RDR 2. Odnosi się bowiem do lokacji, które można odwiedzać w późniejszych rozdziałach.

Meksyk nie jest dostępny do zwiedzania w Red Dead Redemption 2. Mimo to, niektórzy gracze odkryli sposób na przedostanie się do tej właśnie lokacji.

Terytorium New Austin od Meksyku dzieli rzeka. Obszary te z pewnością skojarzą od razu fani pierwszego RDR. Nie istnieje jednak żaden sposób przeprawy przez rzekę, a nawet przepłynięcie jej skutkuje zetknięciem się z niewidzialną ścianą.

Okazuje się jednak, że gracze znaleźli małe przerwy w tej sztucznej blokadzie. Do Meksyku można więc się dostać, choć lokacja nie jest zupełnie przystosowana do zwiedzania - nie przygotowano nawet poprawnych tekstur drzew czy ziemi.

Uwagę fanów wzbudził jednak fort El Presido, obecny w ukrytej lokacji. Gracze spekulują, dlaczego został zaprojektowany i wprowadzony do kodu źródłowego, skoro obszar nie jest wykorzystywany w RDR 2.

Niektórzy zastanawiają się, czy Meksyk nie będzie dostępny w Red Dead Online, które debiutuje pod koniec listopada.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaRed Dead Redemption 2 - Recenzja

Wspaniały Dziki Zachód, jakiego jeszcze nie znacie.

Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Droga artysty

Charles Chatenay, charyzmatyczny malarz i rysownik.

Red Dead Redemption 2 - Piekło nie zna takiej furii

Misja główna: odbijamy ataki na plaży i strzelamy z armaty do okrętu.