Red Dead Redemption 2 - Błogosławieni cisi?

Misja główna: wydostajemy Micah Bella z więzienia w Strawberry.

W poprzedniej misji, Owce od kozłów, spędziliśmy nieco czasu z Johnem Marstonem, kradnąc przy tym stado owiec. Sprawy nie potoczyły się jednak po naszej myśli, ale tym razem kontynuujemy wątek związany z Micahem Bellem.

W tym celu udajemy się do kolejnej miejscowości, Strawberry. Jeśli jeszcze nie dotarłeś tam samodzielnie, jest to niewielkie miasteczko na północny zachód od Blackwater. Jeśli chcesz skorzystać z szybkiej podróży, najbliższym punktem będzie Stacja Riggs.

Zleceniodawca: Micah Bell

Wyzwania w tej misji:

  • Podczas ucieczki zabij stróżów prawa na koniach w czasie poniżej 55 sekund
  • Oddaj 15 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Micah, jak dowiedzieliśmy się z misji Chwila spokoju, aktualnie przebywa w areszcie w Strawberry. Zadanie rozpoczniesz, gdy podejdziesz do drzwi miejscowego więzienia. Udajemy się tam pod pretekstem tropienia gangu.

074

Otrzymujemy stosowne informacje, z których na tę chwilę rzecz jasna nie skorzystamy. Musimy bowiem w jakiś sposób wyciągnąć naszego towarzysza. W tym celu podejdź na tyły budynku (na niższym poziomie) i skieruj się w stronę krat w oknie (1), za którymi siedzi Micah.

075

Przywitaj się lub podjudź Micah, aby pchnąć misję do przodu. Po scence przerywnikowej musisz znaleźć sposób na uwolnienie kompana. W tym celu obejrzyj się do tyłu i podejdź do wyciągarki (2) i wykonaj interakcje, aby chwycić hak. Następnie zrób to samo na kratach i wróć do urządzenia.

Pociągnij za dźwignię wyciągarki parowej, aby wprawić ją w ruch. W tym celu po interakcji wychyl lewy analog w prawo, aby się zaprzeć, a następnie szybko wciskaj X/A. Chwilę później maszyna ruszy, a w ścianie znajdzie się otwór. Po krótkim przerywniku będziesz schowany za beczkami - pozbądź się pierwszych nieprzyjaciół, uważając przy tym, aby Micah nie zginął.

Poruszaj się w kierunku, w którym biegnie Micah - wokół aż roi się od wrogów, dlatego staraj się korzystać z wszelkich osłon (3) i gdy zajdzie taka potrzeba, wykorzystuj też lecznicze eliksiry. W międzyczasie Micah zechce jeszcze kogoś odwiedzić. W momencie, w którym będzie w środku jednego z domów, nie powinno ci nic zagrażać.

076

Po szybkiej wizycie czas na kolejną część przebijania się przez miasto. Czeka cię sporo strzelania i chowania się za osłonami. W końcu dotrzecie do koni - nie wystarczy jednak uciec z miasteczka. Gonić bowiem będą cię kolejni strażnicy, również konno. Musisz ich koniecznie pokonać, gdyż zignorowanie strażników skończy się śmiercią twoją lub Micah.

Po uspokojeniu sytuacji musisz opuścić newralgiczny teren, gdzie jesteś poszukiwany. Gdy zgubisz ogon, porozmawiasz chwilę z Micah, po czym wspólnie dotrzecie w okolice obozu i misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami