Cyberpunk 2077 skupi się na ratowaniu bohatera, a nie świata

Zapewnia scenarzysta.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red wypowiedzieli się na temat fabuły powstającego Cyberpunk 2077. Podkreślili, że w przeciwieństwie do wielu innych produkcji, gra nie skupi się na ratowaniu świata.

W wywiadzie dla magazynu GamesMaster scenarzysta - Stanisław Święcicki - wyjaśnił, że twórcy starają się, by gracze mogli „doświadczyć własnej historii”. Zaznaczył też, że centralnym elementem opowieści jest prowadzona postać, kształtowana podejmowanymi wyborami.

- Najważniejsze jest zachowanie kontroli nad własnym losem i trzymanie się raz obranej ścieżki. Nigdy nie spróbujemy ratować świata, zawsze koncentrując się na próbie ocalenia siebie samego - oznajmił (dzięki, GamingBolt).

cyberpunk_2077_bohater
V może być kobietą

Głównym bohaterem produkcji jest V, najemnik, którego najważniejszym celem jest wspięcie się na szczyt hierarchii miasta Night City. Na początku zabawy wybierzemy jednak - niczym w serii Mass Effect - tło fabularne postaci, wpływające na dalsze wydarzenia.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery jest nieznana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami