Zwiastun fanowskiej modyfikacji Skyblivion pokazuje odświeżone lokacje

Oblivion na silniku Skyrim.

Twórcy powstającego Skyblivion - fanowskiej modyfikacji, której celem jest przeniesienie gry Oblivion na silnik The Elder Scrolls 5: Skyrim - opublikowali nowy zwiastun projektu.

Materiał przedstawia pochodzące z oryginału lokacje w odświeżonej przez autorów moda wersji. W filmie pokazano między innymi lasy, ulice miast, konstrukcje pokroju murów i zamków, a także wnętrza lochów.

Twórcy jednocześnie poinformowali, że przygotowują następne wideo, które udostępnią w grudniu. Zbyt wielu szczegółów nie ujawniono, ale obiecano, że nagranie zaprezentuje „elementy rozgrywki”.

Zobacz też: Skyrim - Poradnik, Solucja

Za mod odpowiada grupa The Elder Scrolls Renewal Project. Zespół chce przenieść treści z Obliviona na silnik Skyrim przy zachowaniu mechanizmów rozgrywki z nowszej odsłony cyklu. Do działania wymagane będzie posiadanie obu gier.

Skyblivion powstaje od kilku lat, ale data premiery wciąż nie jest znana. Zaznaczyć jednak należy, że ekipa równolegle rozwija Skywind - podobny w założeniach projekt, ale związany z Morrowindem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami