Red Dead Redemption 2 - Rybak ludzi

Misja główna: zdobywamy wędkę i łowimy z Jackiem.

Po udanym obrabowaniu pociągu w misji Dolewając ropy do ognia, czas na zlecenie dla Abigail Roberts. Kobietę znajdziesz w obozie - przebywa w swoim namiocie. Przywitaj się z nią, aby rozpocząć zadanie.

Zleceniodawca: Abigail Roberts

Wyzwania w tej misji:

  • Po dotarciu nad rzekę, złap rybę w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund
  • Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 20 sekund
066

Jak zdobyć wędkę?

Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć wędkę w Red Dead Redemption 2, misja Rybak ludzi jest odpowiedzią na twoje pytanie. Abigail - partnerka Johna Marstona - poprosi cię o przysługę, byś zaopiekował się chwilę jej synem, Jackiem.

Oczywiście zgadzamy się i postanawiamy zabrać chłopca na ryby. O poranku podejdź do niego i porozmawiaj - znajduje się nieopodal twojego namiotu. Po krótkim dialogu wsiądź na swojego konia i zaczekaj na Jacka. Podążaj we wskazane miejsce nad wodę i podejdź do brzegu rzeki, aby zacząć łowić.

Teraz po prostu wykonuj polecenia wyświetlane na ekranie. Szczególną uwagę zwróć na wskazówki dotyczące momentu, gdy ryba zacznie brać. Wbrew pozorom, jej złowienie może nie być takie proste. Wędkuj, aż uruchomi się scenka przerywnikowa, w której zauważysz dwóch mężczyzn (1).

067

Okazuje się, że to agenci Milton i Ross z agencji detektywistycznej. Zadaniem mężczyzn jest wytropić Dutcha van der Linde. W tym celu spróbują przekupić głównego bohatera, co oczywiście się nie uda. Po scence wsiadamy zatem natychmiast na konia i wracamy do obozu, aby powiedzieć o całej sytuacji obozowiczom. Po dialogu z Dutchem misja zakończy się.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami