Red Dead Online pozwoli kupować budynki i wozy?

Sugerują pliki Red Dead Redemption 2.

Powstający tryb sieciowy Red Dead Redemption 2 o nazwie Red Dead Online pozwoli graczom w trakcie rozgrywki kupować budynki oraz wozy - wynika z nieoficjalnych informacji.

Serwis Rockstar Intel w plikach produkcji osadzonej na Dzikim Zachodzie odnalazł listę obiektów i pojazdów niedostępnych w kampanii fabularnej. Do każdego przedmiotu przypisana jest cena, co sugeruje, że otrzymamy możliwość nabycia wspomnianych rzeczy.

Dziennikarze portalu spekulują, że opcja kupna wozów i budynków trafi do Red Dead Online. To o tyle prawdopodobne, że podobne rozwiązanie pojawiło się w module wieloosobowym GTA 5.

Niedawno zaś w danych aplikacji towarzyszącej Red Dead Redemption 2 odkryto wzmiankę o „płynnym PvE” w wariancie sieciowym gry. Powrócić miałyby również zespołowe tryby adwersarza.

Najnowsza produkcja studia Rockstar dostępna jest na PS4 i Xbox One. Red Dead Online zadebiutuje - w ramach otwartej bety - w tym miesiącu, choć dokładnego terminu startu na razie nie ujawniono.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami