Powstający tryb sieciowy Red Dead Redemption 2 o nazwie Red Dead Online pozwoli graczom w trakcie rozgrywki kupować budynki oraz wozy - wynika z nieoficjalnych informacji.

Serwis Rockstar Intel w plikach produkcji osadzonej na Dzikim Zachodzie odnalazł listę obiektów i pojazdów niedostępnych w kampanii fabularnej. Do każdego przedmiotu przypisana jest cena, co sugeruje, że otrzymamy możliwość nabycia wspomnianych rzeczy.

Dziennikarze portalu spekulują, że opcja kupna wozów i budynków trafi do Red Dead Online. To o tyle prawdopodobne, że podobne rozwiązanie pojawiło się w module wieloosobowym GTA 5.

Niedawno zaś w danych aplikacji towarzyszącej Red Dead Redemption 2 odkryto wzmiankę o „płynnym PvE” w wariancie sieciowym gry. Powrócić miałyby również zespołowe tryby adwersarza.

Najnowsza produkcja studia Rockstar dostępna jest na PS4 i Xbox One. Red Dead Online zadebiutuje - w ramach otwartej bety - w tym miesiącu, choć dokładnego terminu startu na razie nie ujawniono.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki