Assassin's Creed Odyssey - Zdobywca

Misje główne (rozdział Pomaluj to na czerwono): Upadek Dejaniry, Ostatnie łowy Nesai, Ostatnia walka Aristajosa, Koniec Drakona

Misje związane z tym rozdziałem rozpoczną się pojawią się w dzienniku podczas wątku głównego, a konkretnie po zakończeniu misji związanych z Olimpiadą oraz Czcicielami i archontem Lagosem.

Cały rozdział o nazwie Pomaluj to na czerwono polega na wzięciu udziału w zadaniach, których finalnym celem jest pomoc w podbiciu Beocji przez Spartan.

Zadania opisane na bieżącej stronie:

  • Zdobywca
  • Upadek Dejaniry
  • Ostatnie łowy Nesai
  • Ostatnia walka Aristajosa
  • Koniec Drakona

Zdobywca

Pierwszym celem w tym rozdziale jest skierowanie się do wskazanego obozu w Beocji (A), gdzie spotkasz Stentora (1) i to bez względu na to, jak skończyło się pierwsze spotkanie z bohaterem.

095

Pomimo nieprzyjemnego przywitania bohater będzie musiał nawiązać współpracę ze Stentorem. Celem będzie pozbycie się czterech ateńskich bohaterów znajdujących się w Beocji. Są oni związani z kolejnymi misjami:

  • Upadek Dejaniry - wojowniczkę znajdziesz w zachodniej części Beocji (B).
  • Ostatnie łowy Nesai - łowczyni przebywa na wschodzie regionu (C). Jest dobrą łuczniczką, której towarzyszy niedźwiedź.
  • Ostatnia walka Aristajosa - tego bohatera znajdziesz na wyspie (D). Jeśli nie zabiłeś ojca Nikolaosa, to spotkasz go teraz podczas walki z Aristajosem, którą wygra.
  • Koniec Drakona - ten heros przebywa na północy (E). Jeśli chcesz, to zanim go dopadniesz możesz wykonać dwa związane z nim zadania dodatkowe: Skradziony wierzchowiec (polega na wykradnięciu konia o imieniu Spirro z obozu wojskowego) oraz Warzenie miłości (musisz ochronić zielarkę, zdobyć zioła i oddać je Melanipposowi).
096

Po wykonaniu powyższych zadań wróć do Stentora, dzięki czemu w końcu staniesz do walnego starcia o przejęcie kontroli nad Beocją przez Spartę. Rozprawiaj się z wrogimi żołnierzami, w tym z ich dowódcami (2) i herosami.

Po zakończeniu bitwy bohater znów stanie do rozmowy ze Stentorem. W jej trakcie do dialogu możesz wtrącić się Nikolaos, o ile wcześniej nie zginął. Jeśli go zabiłeś, to będziesz musiał stanąć do walki ze Stentorem. Po jego pokonaniu zdecyduj czy chcesz go zabić. Jeśli tego nie zrobisz, to zostanie najemnikiem i będzie polował na bohatera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami