Przejście całej mapy w Fallout 76 zajmuje około pół godziny

Więcej niż w poprzedniej części.

Serwis IGN opublikował materiał, w którym dziennikarze porównali czasy niezbędne do przejścia całej mapy w nastawionym na sieciową rozgrywkę Fallout 76 i poprzedniej odsłonie cyklu.

Z nagrania wynika, że dotarcie z jednego krańca postapokaliptycznej Wirginii Zachodniej na drugi zajmuje około 33 minut. Oczywiście film pochodzi z wersji testowej, ale twórcy gry podkreślali wcześniej, że beta oferuje wszystkie treści z finalnego wydania.

Świat przygotowany przez deweloperów wydaje się więc nieco obszerniejszy niż w Fallout 4. W poprzedniej części serii na przebycie radioaktywnych pustkowi gracze musieli poświęcić mniej więcej 21 minut.

Produkcja kładzie nacisk na zmagania wieloosobowe. Poza możliwością wykonywania misji fabularnych, pojawi się opcja rywalizacji z innymi użytkownikami, a w planach jest tryb z elementami znanymi z battle royale.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Obecnie na wszystkich platformach sprzętowych trwają testy beta dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami