Przejście całej mapy w Fallout 76 zajmuje około pół godziny

Więcej niż w poprzedniej części.

Serwis IGN opublikował materiał, w którym dziennikarze porównali czasy niezbędne do przejścia całej mapy w nastawionym na sieciową rozgrywkę Fallout 76 i poprzedniej odsłonie cyklu.

Z nagrania wynika, że dotarcie z jednego krańca postapokaliptycznej Wirginii Zachodniej na drugi zajmuje około 33 minut. Oczywiście film pochodzi z wersji testowej, ale twórcy gry podkreślali wcześniej, że beta oferuje wszystkie treści z finalnego wydania.

Świat przygotowany przez deweloperów wydaje się więc nieco obszerniejszy niż w Fallout 4. W poprzedniej części serii na przebycie radioaktywnych pustkowi gracze musieli poświęcić mniej więcej 21 minut.

Produkcja kładzie nacisk na zmagania wieloosobowe. Poza możliwością wykonywania misji fabularnych, pojawi się opcja rywalizacji z innymi użytkownikami, a w planach jest tryb z elementami znanymi z battle royale.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Obecnie na wszystkich platformach sprzętowych trwają testy beta dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami