Battlefield 5 w dniu premiery zaoferuje osiem map do trybu sieciowego

Lokacje w Holandii, Francji i nie tylko.

Firma EA i studio DICE opublikowali nowy materiał poświęcony strzelance Battlefield 5. Nagranie prezentuje przeznaczone do trybu wieloosobowego mapy, które pojawią się w produkcji.

W dniu premiery tegoroczna odsłona cyklu zaoferuje łącznie osiem zróżnicowanych lokacji. Największą jest Hamada - plansza osadzona w Afryce Północnej. Obszar zaprojektowano z myślą o używaniu czołgów.

Inną mapą na Czarnym Lądzie jest Aerodrome - gracze powalczą w zniszczonym lotnisku należącym do Państw Osi. Autorzy podkreślają, że w centralnej części terenu zmierzą sie ze sobą piechota i osoby korzystające z pojazdów.

W planach są też dwa poziomy we Francji. Pierwszy to Twisted Steel z częściowo zniszczonym mostem, będącym „największą strukturą stworzoną na potrzeby serii”. Kolejnym jest Arras - otwarte pole bitwy dla czołgów, przed którymi żołnierze ukryją w okolicznych okopach i lasach.

Gra otrzyma również lokację w Rotterdamie, umożliwiając rozgrywanie potyczek na ulicach i w kanałach miasta. Pojawi się też zrujnowana wersja stolicy Holandii. Do tego norweskie obszary: osadzone w portowym miasteczku Narvik i umiejscowione na szczycie góry Fjell 652.

To jednak nie wszystko, ponieważ podczas pierwszego czasowego wydarzenia w ramach Teatru Wojny twórcy udostępnią belgijską mapę o nazwie Panzerstorm. Plansza inspirowana jest pierwszą dużą bitwą czołgową, która odbyła się w trakcie II wojny światowej.

Battlefield 5 zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami